Partnerzy

 GENERAL HEMP MARKETING – polska spółka zaangażowana w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi siewnych. Pod marką dobrekonopie.pl oferuje szeroką gamę naturalnych produktów pozyskanych z polskich konopi włóknistych. W swojej ofercie posiada szereg olejków konopnych CBD, pasty CBD oraz żywność z konopi.

Marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku. Zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

Jest firmą zajmującą się produkcją suplementów diety, tworzy produkty, które działają kompleksowo, a nie wybiórczo, dodatkowo tworzy kompleksowe eubiotyki oraz szerzy wiedzę na temat eubiotycznego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju te bowiem pryczyniają się do utrzymania oczekiwanego dobrostanu psychicznego i subiektywnego.

Polska marka kosmetyków oparta o kolagen. Nasz sklep oferuje pełną ofertę z linii Colwai i Colway International. To wyjątkowe, naturalne produkty, kosmetyki i suplementy, bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologii i pomysłach czerpanych prosto z natury.

Firma Biolit Europe sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów rosyjskiej marki Biolit sp. z o.o. na terenie krajów Unii Europejskiej. Wszystkie suplementy diety oraz kosmetyki marki Biolit są pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji wykorzystujemy adaptogeny roślinne i organiczne.

KFD jest obecnie jedną z największych w Polsce hurtowni odżywek i supementów. Oferujemy szeroki asortyment suplementów dla sportowców, witamin oraz specjalistycznych preparatów przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i zawodowych kulturystów.

Sklep Magiczny Ogród powstał w 2006 roku, by umozliwić dostęp do amazońskich, ajurwedyjskich, chińskich i innych egzotycznych ziół dla szerszego grona Polaków. Nawiązaliśmy współpracę z zielarzami i rolnikami, by mieć wysokiej jakości ojczyste zioła.

Visanto jest marką stworzoną przez Jerzego Ziębę, który od 20-stu lat zajmuje się naturoterapią. Specjalizuje się on w naturalnych metodach leczenie oraz zapobiegania chorobom ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych.

Linia produktów zawierająca kompleks ultraczystych, wysoce skoncentrowanych kwasów tłuszczowych omega -3, 6, 9 w postaci estrów etylowych, które zapewniają znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję w organizmie człowieka.

Marka najwyższej jakości produktów medycznych z właściwościami wulkanicznego minerału zeolitu.