Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to metoda alternatywnego wsparcia, która opiera się na założeniu, że ludzkie ciało posiada energię życiową, zwana bioenergią, i że zaburzenia w tym przepływie energii mogą prowadzić do różnych schorzeń. Magdalena Serafin jest wieloletnim praktykiem w zakresie bioenergoterapii, przywrócić równowagę energetyczną w ciele za pomocą bezinwazyjnych technik.

Proces działania bioenergoterapii:

  1. Ocena: Praktyk bioenergoterapii zazwyczaj zaczyna od oceny energetycznego stanu pacjenta. Mogą to być wrażenia związane z percepcją bioenergii, badanie pola energetycznego ciała lub rozmowa, aby zrozumieć dolegliwości
  2. Zbalansowanie energetyczne: Następnie praktyk stara się przywrócić równowagę w polu energetycznym. Może to obejmować kierowanie energii poprzez ręce na konkretne miejsca ciała, wizualizacje, medytacje, czy inne działania energetyczne.
  3. Relaksacja i harmonizacja: W trakcie sesji bioenergoterapia często ma na celu wywołanie stanu głębokiej relaksacji i harmonii, co pomaga ciału w samoleczeniu i regeneracji.
  4. Uwalnianie blokad: W trakcie sesji bioenergoterapia może również skupiać się na identyfikowaniu i usuwaniu energetycznych blokad, które są przyczyną problemów zdrowotnych lub emocjonalnych.

Magdalena Serafin do każdej sesji podchodzi w sposób indywidualny i dopasowany do problemu.

+48 533 339 691

ul. Kościelniaka 26a

41-409 Mysłowice

Locannia jako punkt konsultacyjny nie diagnozuje schorzeń, nie przepisuje leków ani nie ingeruje w leczenie osoby pod opieką lekarza specjalisty. Informacje o terapiach alternatywnych mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie należy stosować ich pod żadnym pozorem do diagnozowania siebie lub osób trzecich. Locannia nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe zastosowanie informacji ze strony przez użytkownika. W ŻADNYM PRZYPADKU informacje na tej stronie nie zastępują opinii lekarza specjalisty. Jeżeli czujesz pogorszenie stanu zdrowia psychicznego i/lub fizycznego, skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem pierwszego kontaktu, w sytuacji zagrożenia uzyskaj profesjonalną pomoc medyczną i/lub terapeutyczną.