Poznaj nasz zespół

Anna Rissmann

Kod Emocji i Kod Ciała

Certyfikowany Terapeuta Kodu Emocji i Kodu Ciała, praktyk. W kręgu moich zainteresowań jest szeroko pojęta biologia totalna, naturalna suplementacja, zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Prywatnie uwielbiam bliski kontakt z naturą na przykład poprzez uziemianie, zachwycają mnie piękne krajobrazy. Lubię zwierzęta i podróże. A pomaganie innym to moja pasja. Stawiam na samorozwój aby robić to jak najlepiej.

Magdalena Serafin

Biorezonans

Dyplomowany Mistrz Naturopatii z ponad 20 letnim praktycznym stażem w medycynie holistycznej. Specjalistka detoksykacji patologicznej opartej na Medycynie Chińskiej.
Bioenergoterapeutka i twórczyni metody ForceFulness®. Dyrektor zarządzający firmy medycznej BioForce International LTD w Irlandii. Szkoleniowiec z zakresu naturalnych metod dbania o zdrowie. Prowadzi wykłady w Polsce i za granicą. 

Ewa Melania Gryt

Naturopata, fitoterapeuta

Dyplomowany naturopata, terapeuta metodą Kodu Emocji dr Bradlaya Nelsona. Ewa jest jedną z pionierek biznesu konopnego w Polsce, którym zajmuje się od ponad 20 lat. Ukończyła krakowski Uniwersytet Rolniczy. W ramach spółki General Hemp Marketing założyła pierwszy w Polsce sklep i hurtownię internetową z produktami z konopi siewnych.

Katarzyna Anna

Joga

Proponuję rozmowę. Jestem dojrzałą kobietą. Towarzyszę w trudnych i łatwych momentach. Jak Doula. Będę obok i jeśli taka będzie Twoja wola, skorzystam ze swojej wiedzy i swojego doświadczenia byś mógł/mogła odzyskać siebie w pełni siebie. Będę podczas tych narodzin. Jak Doula. Współodczuwam, czuję. Jeśli taka będzie Twoja wola zostanie przywrócony właściwy porządek – jednak właściwy porządek zwykle nie przystaje do Twojego pomysłu na życie i może naruszyć strefę Twojego komfortu, tę mydlaną bańkę, którą często ludzie budują latami by iluzją zakryć to, czego się boją, z czym nie chcą się zmierzyć. To może nie być dla Ciebie łatwe i przyjemne. Trzeba odpuścić wszelkie oczekiwania i otworzyć się tylko na prawdę. Możesz jeszcze nie być na to gotowy. Wtedy daruj sobie rozmowę ze mną. Szanuję Twoje prawo do wolnej woli i zostawiam sobie prawo do wolnej woli. Być może odmówię właśnie Tobie. Musisz się z tym liczyć. W świecie energii działają inne prawa. To prawa pierwotnej prawdy i prawa szacunku dla wszystkich energii.

Alicja Motyka

Masaże

Dyplmowana masażystka. Ukończyła szereg kursów doszkalających, m.in. kobido, kobido body, kobido tape, masaż bańką chińską, kinesiology taping w ciąży, ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Profesjonalna. Uśmiechnięta. Energiczna. Sama mówi o sobie: Zawsze staram się pomóc moim pacjentom. Wysłucham i doradzę, bo potrafię. Preferuję podejście „raz a porządnie”.

Wojciech Spałek

Fizjoterapeuta

Doświadczony fizjoterapeuta, gotowy pomóc Ci w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Specjalizuje się w leczeniu długotrwałych kontuzji i przywracaniem pełnej sprawności. Jego praktyka zawodowa obejmuje wiele lat doświadczenia, zdobytego podczas pracy z profesjonalnymi sportowcami i pacjentami z różnymi schorzeniami ruchowymi. Specjalizuje się w terapii manualnej oraz terapii powięziowej. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki rehabilitacyjne pozwalające szybko i skutecznie wspierać proces powrotu do pełnej formy.

Magda Drożdżał

Terapeutka Integracji Sensorycznej

Doświadczony magister pedagogiki zntegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, terapeuta ręki, terapeuta TUS (Trening Umiejętności Społecznych).

Joanna Bałys – Wawro

Dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dietetyk z pasją do ziół i natury. Liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny naturalnej pokazały mi moją drogę. Kiedy ktoś mnie pyta czym zajmuje się na codzień mówię, że łączeniem kropek.” Bo jak inaczej nazwać to zajęcie, kiedy przychodzi osoba z plikiem dokumentów, badań, diet, ale nadal z mnóstwem dolegliwości, bo żaden specjalista od określonego kawałka ciała nie potrafił jej pomóc?

Anna Frankiewicz

Naturopata, terapeuta żywieniowa

Terapeuta w dziedzinie naturopatii, medycyny naturalnej, informodiagnosta oraz terapeuta żywieniowy z ponad 15-letnim doświadczeniem. Inspiruję do wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, aktywując szybkie procesy zdrowienia. Swoją uwagę koncentruje na mitochondriach, które stanowią fundament zdrowia .
W swojej praktyce korzysta z unikalnego urządzenia medycznego, Clue Medical, opartego na najnowszych osiągnięciach technologii fizyki kwantowej. Dzięki niemu można prowadzić precyzyjne badania, umożliwiające skuteczną analizę stanu zdrowia oraz dostosowanie indywidualnych planów terapeutycznych.

Roman Kuzyk

Terapeuta Kodu Emocji

Certyfikowany terapeuta Kodu Emocji wg metody Dr B. Nelsona.
Prowadzi od kilku lat z bardzo dobrymi efektami indywidualne sesje uwalniania emocji, zmiany przekonań i pokrewne zagadnienia. Specjalizuje się w pracy z podświadomością na poziomie energetycznym łącząc Kod Emocji z intuicją oraz mistyczną nauka Ho’oponopono.

Michalina Morawska

Refleksolożka

Edyta Morcinek

Refleksolożka

Marki, z którymi pracujemy

SUPRA3 – preparat, który dzięki unikalnej kompozycji i synergicznemu działaniu naturalnych składników daje organizmowi odczuwalne wsparcie oraz chroni DNA przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zwiększa energię.

Marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku. Zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

Jest firmą zajmującą się produkcją suplementów diety, tworzy produkty, które działają kompleksowo, a nie wybiórczo, dodatkowo tworzy kompleksowe eubiotyki oraz szerzy wiedzę na temat eubiotycznego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju te bowiem pryczyniają się do utrzymania oczekiwanego dobrostanu psychicznego i subiektywnego.

Polska marka kosmetyków oparta o kolagen. Nasz sklep oferuje pełną ofertę z linii Colwai i Colway International. To wyjątkowe, naturalne produkty, kosmetyki i suplementy, bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologii i pomysłach czerpanych prosto z natury.

Firma Biolit Europe sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów rosyjskiej marki Biolit sp. z o.o. na terenie krajów Unii Europejskiej. Wszystkie suplementy diety oraz kosmetyki marki Biolit są pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji wykorzystujemy adaptogeny roślinne i organiczne.

Marka najwyższej jakości produktów medycznych z właściwościami wulkanicznego minerału zeolitu.

Sklep Magiczny Ogród powstał w 2006 roku, by umozliwić dostęp do amazońskich, ajurwedyjskich, chińskich i innych egzotycznych ziół dla szerszego grona Polaków. Nawiązaliśmy współpracę z zielarzami i rolnikami, by mieć wysokiej jakości ojczyste zioła.

Visanto jest marką stworzoną przez Jerzego Ziębę, który od 20-stu lat zajmuje się naturoterapią. Specjalizuje się on w naturalnych metodach leczenie oraz zapobiegania chorobom ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych.

Linia produktów zawierająca kompleks ultraczystych, wysoce skoncentrowanych kwasów tłuszczowych omega -3, 6, 9 w postaci estrów etylowych, które zapewniają znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję w organizmie człowieka.