POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Anna Risman

Kod Emocji i Kod Ciała

Certyfikowany Terapeuta Kodu Emocji i Kodu Ciała, praktyk. W kręgu moich zainteresowań jest szeroko pojęta biologia totalna, naturalna suplementacja, zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Prywatnie uwielbiam bliski kontakt z naturą na przykład poprzez uziemianie, zachwycają mnie piękne krajobrazy. Lubię zwierzęta i podróże. A pomaganie innym to moja pasja. Stawiam na samorozwój aby robić to jak najlepiej.

Magdalena Serafin

Biorezonans

Dyplomowany Mistrz Naturopatii z ponad 20 letnim praktycznym stażem w medycynie holistycznej. Specjalistka detoksykacji patologicznej opartej na Medycynie Chińskiej.
Bioenergoterapeutka i twórczyni metody ForceFulness®. Dyrektor zarządzający firmy medycznej BioForce International LTD w Irlandii. Szkoleniowiec z zakresu naturalnych metod dbania o zdrowie. Prowadzi wykłady w Polsce i za granicą. 

Ewa Melania Gryt

Naturopata, fitoterapeuta

Dyplomowany naturopata, terapeuta metodą Kodu Emocji dr Bradlaya Nelsona. Ewa jest jedną z pionierek biznesu konopnego w Polsce, którym zajmuje się od ponad 20 lat. Ukończyła krakowski Uniwersytet Rolniczy. W ramach spółki General Hemp Marketing założyła pierwszy w Polsce sklep i hurtownię internetową z produktami z konopi siewnych.

Katarzyna Anna

Kod Ciebie

Proponuję rozmowę. Jestem dojrzałą kobietą. Towarzyszę w trudnych i łatwych momentach. Jak Doula. Będę obok i jeśli taka będzie Twoja wola, skorzystam ze swojej wiedzy i swojego doświadczenia byś mógł/mogła odzyskać siebie w pełni siebie. Będę podczas tych narodzin. Jak Doula. Współodczuwam, czuję. Jeśli taka będzie Twoja wola zostanie przywrócony właściwy porządek – jednak właściwy porządek zwykle nie przystaje do Twojego pomysłu na życie i może naruszyć strefę Twojego komfortu, tę mydlaną bańkę, którą często ludzie budują latami by iluzją zakryć to, czego się boją, z czym nie chcą się zmierzyć. To może nie być dla Ciebie łatwe i przyjemne. Trzeba odpuścić wszelkie oczekiwania i otworzyć się tylko na prawdę. Możesz jeszcze nie być na to gotowy. Wtedy daruj sobie rozmowę ze mną. Szanuję Twoje prawo do wolnej woli i zostawiam sobie prawo do wolnej woli. Być może odmówię właśnie Tobie. Musisz się z tym liczyć. W świecie energii działają inne prawa. To prawa pierwotnej prawdy i prawa szacunku dla wszystkich energii.

Alicja Motyka

Masaże

Dyplmowana masażystka. Ukończyła szereg kursów doszkalających, m.in. kobido, kobido body, kobido tape, masaż bańką chińską, kinesiology taping w ciąży, ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Profesjonalna. Uśmiechnięta. Energiczna. Sama mówi o sobie: Zawsze staram się pomóc moim pacjentom. Wysłucham i doradzę, bo potrafię. Preferuję podejście „raz a porządnie”.

Wojciech Spałek

Fizjoterapeuta

Doświadczony fizjoterapeuta, gotowy pomóc Ci w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Specjalizuje się w leczeniu długotrwałych kontuzji i przywracaniem pełnej sprawności. Jego praktyka zawodowa obejmuje wiele lat doświadczenia, zdobytego podczas pracy z profesjonalnymi sportowcami i pacjentami z różnymi schorzeniami ruchowymi. Specjalizuje się w terapii manualnej oraz terapii powięziowej. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki rehabilitacyjne pozwalające szybko i skutecznie wspierać proces powrotu do pełnej formy.

Marki, z którymi pracujemy

SUPRA3 – preparat, który dzięki unikalnej kompozycji i synergicznemu działaniu naturalnych składników daje organizmowi odczuwalne wsparcie oraz chroni DNA przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zwiększa energię.

Marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku. Zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

Jest firmą zajmującą się produkcją suplementów diety, tworzy produkty, które działają kompleksowo, a nie wybiórczo, dodatkowo tworzy kompleksowe eubiotyki oraz szerzy wiedzę na temat eubiotycznego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju te bowiem pryczyniają się do utrzymania oczekiwanego dobrostanu psychicznego i subiektywnego.

Polska marka kosmetyków oparta o kolagen. Nasz sklep oferuje pełną ofertę z linii Colwai i Colway International. To wyjątkowe, naturalne produkty, kosmetyki i suplementy, bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologii i pomysłach czerpanych prosto z natury.

Firma Biolit Europe sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów rosyjskiej marki Biolit sp. z o.o. na terenie krajów Unii Europejskiej. Wszystkie suplementy diety oraz kosmetyki marki Biolit są pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji wykorzystujemy adaptogeny roślinne i organiczne.

Marka najwyższej jakości produktów medycznych z właściwościami wulkanicznego minerału zeolitu.

Sklep Magiczny Ogród powstał w 2006 roku, by umozliwić dostęp do amazońskich, ajurwedyjskich, chińskich i innych egzotycznych ziół dla szerszego grona Polaków. Nawiązaliśmy współpracę z zielarzami i rolnikami, by mieć wysokiej jakości ojczyste zioła.

Visanto jest marką stworzoną przez Jerzego Ziębę, który od 20-stu lat zajmuje się naturoterapią. Specjalizuje się on w naturalnych metodach leczenie oraz zapobiegania chorobom ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych.

Linia produktów zawierająca kompleks ultraczystych, wysoce skoncentrowanych kwasów tłuszczowych omega -3, 6, 9 w postaci estrów etylowych, które zapewniają znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję w organizmie człowieka.