Biorezonans

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

Do celów diagnostycznych używam metody EAV (czasem zwana również EAM). Jest ona metodą diagnostyczno- terapeutyczną stosowaną w medycynie holistycznej. Polega ona na pomiarze potencjału eklektycznego na powierzchni ciała za pomocą punktów akupunkturowych przy użyciu przykładanej sondy.

Taki pomiar może zweryfikować stan wszystkich narządów w organizmie człowieka. Do testowania oprócz klasycznych dróg akupunkturowych korzysta się również z dróg nowych, na przykład: limfatycznej, degeneracji nerwów, alergii, zwyrodnienia narządów i tym podobnych. Z wartości i charakteru ruchu wskazówki urządzenia jest odczytany zakres i miejsce występowania zmiany. Chodzi o nieinwazyjną metodę, która pozwala z wyprzedzeniem wykryć problemy funkcjonalne w określonym organie. Z metodą jest nieodłącznie związany tzw. test rezonansowy, w którym terapeuta wyszukuje odpowiedni preparat do normalizacji niestabilnych wartości dróg akupunkturowych. Jeśli odnaleziony preparat stabilizuje większość dróg akupunkturowych, można zakładać, że będzie skuteczny w inicjowaniu procesów samoregulacji w organizmie. Do pomiaru służy specjalne urządzenie Salvia, które komunikuje się z ludzkim organizmem poprzez punkt osierdziowy na dłoni. Porównuje dwa obwody częstotliwości. Wewnątrz urządzenia znajduje się cewka tworząca obwód wewnętrzny, na zewnątrz znajduje się elektroniczne urządzenie pomiarowe, które porównuje obwód wewnętrzny z obwodem zewnętrznym. Ten tworzymy poprzez podłączenie dwóch elektrod do autonomicznego (wegetatywnego) układu nerwowego, który prowadzi do każdej żywej komórki człowieka. Badanie nie jest bolesne, sonda wskazuje jedynie na napięcie powierzchniowe skóry i zmianę oporu. W wyniku wprowadzenia do wewnętrznego obwodu urządzenia znanej nam toksyny, na przykład: rtęci, a dana osoba ma gdzieś w ciele szkodliwą rtęć, oba obwody rezonują. Wskaże to wskazówka urzędzenia pomiarowego. W ten sposób można zmierzyć toksyczność w dowolnej komórce, tkance lub płynie ludzkiego ciała. Urządzenie nie określi dokładnie, ile konkretnych toksyn znajduje się w organizmie, ale to nie jest na tyle ważne. Ważne jest, aby dowiedzieć się, czy dana substancja zakłóca ludzkie pole informacyjne. Niektóre substancje mogą być obecne w organizmie, ale nie muszą być szkodliwe, czyli nie oddziałują toksycznie.

Do przywracania prawidłowego funkcjonowania organizmu, na jego wszystkich płaszczyznach, używam kontrolowanej detoksykacji. Bezinwazyjnie określam mapę toksyn obciążających nasz organizm (na przykład: wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty, metale ciężkie, pestycydy, toksyny emocjonalne, ostre i przewlekłe ogniska zapalne, autoagresja itd.) i depolaryzuję zlokalizowane obciążenia.

ELEKTROAKUPUNKTURA WEDŁUG VOLLA (EAV)

Elektroakupunktura według Volla (EAV) jest metodą diagnostyczną oraz terapeutyczną, polegającą na pomiarze potencjału elektrycznego na powierzchni ciała za pomocą punktów akupunkturowych na rękach i nogach przy użyciu przykładanej sondy. Ten pomiar może zweryfikować stan wszystkich narządów i dróg w organizmie człowieka.

Jeśli osoba zdrowa jest mierzona co najmniej raz na pół roku przez terapeutę, który korzysta właśnie z tej metody, nie musi mieć obaw co do groźnych chorób przewlekłych.

TEST REZONANSOWY

Metoda ta jest wykorzystywana nie tylko do testowania odpowiednich preparatów, ale także niewłaściwych kombinacji leków, które często pacjenci przyjmują i sami dostrzegają ich skutki uboczne. Podobnie można też testować alergeny, nieodpowiednią żywność i inne szkodliwe substancje, na przykład u alergików.

Metoda EAV ma wielu zwolenników i przeciwników. Medycyna szkolna często określa ją jako kontrowersyjną, a wielu krytyków jest nawet przekonanych, że jest to szarlataneria. Ostatnio jednak rośnie współpraca z ekspertami i zwolennikami klasycznych procedur medycznych, na przykład podczas testowania wyboru najodpowiedniejszej antykoncepcji, bakterii i wirusów lub materiałów dentystycznych.

Metoda EAV wydaje się być bardzo korzystną w diagnostyce i leczeniu różnych ostrych i przewlekłych stanów zapalnych, zespołu przewlekłego zmęczenia, alergii, chorób grzybiczych lub zaburzenia mikrobiologicznego jelit. Z jej pomocą można zdiagnozować, a następnie w pewnym stopniu wpływać terapeutycznie na schorzenia zwyrodnieniowe i inne, niejednokrotnie bardzo poważne choroby.

W JAKI SOSÓB ODBYWA SIĘ POMIAR?

Do pomiaru służy specjalne urządzenie (Akuport, Salvia), które komunikuje się z ludzkim organizmem poprzez punkt osierdziowy na dłoni. Porównuje dwa obwody częstotliwości. Wewnątrz urządzenia znajduje się cewka tworząca obwód wewnętrzny, z przodu znajduje się elektroniczne urządzenie pomiarowe, które porównuje obwód wewnętrzny z obwodem zewnętrznym. Ten tworzymy poprzez podłączenie dwóch elektrod do autonomicznego (wegetatywnego) układu nerwowego, który prowadzi do każdej żywej komórki człowieka. Badanie nie jest bolesne, sonda wskazuje jedynie na napięcie powierzchniowe skóry i zmianę oporu.

W wyniku wprowadzenia do wewnętrznego obwodu urządzenia znanej nam toksyny, na przykład: rtęci, a dana osoba ma gdzieś w ciele szkodliwą rtęć, oba obwody rezonują. Wskaże to wskazówka uprzędzenia pomiarowego. W ten sposób można zmierzyć toksyczność w dowolnej komórce, tkance lub płynie ludzkiego ciała.

Urządzenie nie określi dokładnie, ile konkretnych toksyn znajduje się w organizmie, ale to nie jest na tyle ważne. Ważne jest, aby dowiedzieć się, czy dana substancja zakłóca ludzkie pole informacyjne. Niektóre substancje mogą być obecne w organizmie, ale nie muszą być szkodliwe, czyli nie oddziałują toksycznie.

Ilość zabiegów detoksykacyjnych jest zróżnicowana w zależności od powagi stanu klienta. Do ponownego przywrócenia normalnego funkcjonowania organizmu zazwyczaj wystarczają dwie do trzech wizyt, ale w praktyce, wielu klientów zdecyduje się regularnie odwiedzać swojego doradcę. Organizm człowieka jest w ciągłym kontakcie z różnego rodzaju toksynami, więc detoksykacja jest również stałym, nigdy niekończącym się procesem.

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO BADANIA W GABINECIE ODKŁADAMY:

– Wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.)
– Biżuterię (pierścionki, obrączka, bransoletka, łańcuszek, kolczyki – również te znajdujące się w języku, pępku lub innych częściach ciała)
– Metalowe rzeczy dotykające ciało np. wsuwki do włosów, w przypadku guzików wystarczy aby nie dotykał bezpośrednio skóry
– W kieszeniach nie wolno mieć kluczy i innych rzeczy należy je wyjąć do badania
– Klamry przy pasku lub metalowe guziki nie mogą stykać się ze skórą.

PRZECIWWSKAZANIEM DO BADANIA JEST:

– Rozrusznik serca
– Epilepsja
– Duże elementy metalowe w ciele (np. śruby)
– Implanty tytanowe
– Ciąża
– Menstruacja
– dzieci do 3 roku życia
– ciężkie choroby psychiczne.

*** Proszę pamiętaj, że badania wykonywanie w naszym gabinecie nie zastępują  diagnozy lekarskiej i standardowych badań lekarskich