BADANIE NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM- BIOREZONANS MEZATOR M1®

Mezator M1® to przełomowe urządzenie biodiagnostyczne, które wykorzystuje technologię biorezonansu do wykonania nieinwazyjnej i relatywnie szybkiej diagnozy stanu zdrowia pacjenta. W czasie krótkiego i bezbolesnego badania dokonywana jest analiza składu i stanu organizmu pacjenta.

Mezatoe M1  to kompleksowa informacja dotycząca stanu zdrowia pacjenta. To metoda diagnostyki, która łączy najnowsze postępy we współczesnej fizyce, matematyce, biomedycynie, informatyce i medycynie w celu zidentyfikowania nawet najmniejszych wahań elektromagnetycznych pól w strukturach biologicznych żywego organizmu. A od właściwej diagnozy zależy proces leczenia.

Dzięki urządzeniu M1  jesteśmy w stanie na poziomie komórkowym określić prawdopodobieństwo rozwoju choroby co sprawia, iż możemy być precyzyjniejsi w doborze odpowiedniej kuracji dietetycznej i suplementacyjnej. Urządzenie dokonuje analizy około 400 tkanek wewnętrznych i wskazuje zmiany chorobowe.

Wirujące fale alfa mózgu osoby badanej zostają czytane przez bioinduktory i przesyłane do mikroprocesoru podłączonego urządzenia w celu dokładnej analizy. 

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

Mezator M1 wykorzystuje technologię  NLS (system nieliniowej diagnostyki). Fale elektromagnetyczne pozwalają na zidentyfikowanie ognisk zapalnych. Badanie z wykorzystaniem tej technologii jest nieinwazyjne, bezbolesne, bezpieczne i maksymalnie precyzyjne.

Dzięki NLS można określić stan tkanek, narządów, komórek z niemal 95% precyzją. Zaletą takiego badania jest możliwość wykazania nieprawidłowości w pracy organizmu nie tylko na etapie rozwoju choroby, ale i długo przed nią – rozpoczęcia działania na wcześniejszym etapie. To pozwala na postawienie odpowiednie diagnozy i dobranie terapii.

FUNKCJE MEZATOR M1®:

– WYKRYWANIE/DIAGNOZA
– INDYWIDUALNA ANALIZA ODDZIAŁYWANIA ZIÓŁ/ SUPLEMENTÓW
– REGENERACJA ORGANIZMU

Mezator M1® Posiada program walki z procesem chorobowym

MEZATOR M1®:

– wskazuje odpowiednie dla osoby badanej środki lecznicze, alopatyczne, ziołowe, naturalne i homeopatyczne
– analizuje układy, struktury, organy, komórki, narządy, tkanki
– wykazuje obecność i poziom wirusów, bakterii, hormonów, grzybów, infekcji, pasożytów czy alergenów, z określeniem ich dokładnej lokalizacji w organizmie (jeden z najwyższych wskaźników na rynku, aż 95% dokładności)
– identyfikuje rodzaj pasożytów , wirusów , bakterii
– analizuje pokarmy oraz ich wpływu na obraz organizmu
– identyfikuje ogniska infekcji i zakażeń w celu podjęcia dalszego leczenia
– potrafi zdiagnozować ponad 120 tysięcy różnych dolegliwości, chorób, nieprawidłowości i odchyleń od normy zdrowotnej
– posiada wbudowane terapie przeciwbólowe , przeciw patologii
– Funkcja replikacji tworzenia preparatów bioinformacyjnych
* dostarcza wyniki w czasie rzeczywistym, po krótkim, bezbolesnym badaniu

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ M1 NA TLE INNYCH URZĄDZEŃ BIOREZONANSOWYCH?:

Mezator M1 ma znaczną przewagę nad innymi urządzeniami do diagnostyki organizmu, kompleksowo wspomaga diagnostów w doborze leków czy w tworzeniu terapii naprawczych. Urządzenie ma możliwość przeprowadzenia  badaniu rezonansem wegetatywnym oraz sprawdzenie skuteczności działania dopasowanych indywidualnie leków/suplementów na dany organ (celowana terapia).   Sama baza leków, suplementów, parafarmaceutyków, leków alopatycznych, homeopatycznych jest nie porównywalnie bogatsza od tych wbudowanych w inne urządzenia. Funkcja metaterapii- odbudowy i naprawy energią spektralną, daję bardzo dobre efekty przeciwbólowe, regeneracyjne.

JAK WYGLĄDA BADANIE:

Badanie biorezonansowe trwa ok 10-15 minut, odbywa się poprzez specjalne bioinduktory -słuchawki zakładane na głowę. Urządzenie skanując człowieka dokonuje oceny elektrycznej wydolności skanowanego organu, czy tkanki.

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO BADANIA W GABINECIE ODKŁADAMY:

– Wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.)
– Biżuterię (pierścionki, obrączka, bransoletka, łańcuszek, kolczyki – również te znajdujące się w języku, pępku lub innych częściach ciała)
– Metalowe rzeczy dotykające ciało np. wsuwki do włosów, w przypadku guzików wystarczy aby nie dotykał bezpośrednio skóry
– W kieszeniach nie wolno mieć kluczy i innych rzeczy należy je wyjąć do badania
– Klamry przy pasku lub metalowe guziki nie mogą stykać się ze skórą

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BADANIA?:

– Przed badaniem należy wypić około 2-3 szklanki wody
– W dniu badania nie należy przyjmować leków (np. antykoncepcja), można je przyjąć po badaniu, wyjątek leki podtrzymujące życie
– Bycie na czczo lub minimum 3 h po posiłku, nie należy spożywać posiłków przez czas około 3 h przed przystąpieniem do badania, a wcześniej najlepiej zjeść coś lekkiego np. duszone parowane warzywa lub zupę krem z warzyw.
– Najbardziej optymalny czas to 12 h bez jedzenia
– Nie wolno również pić kawy i palić papierosów w dniu badania

 

PRZECIWWSKAZANIEM DO BADANIA JEST:

– Rozrusznik serca
– Epilepsja
– Duże elementy metalowe w ciele (np. śruby)
– Implanty tytanowe
-Ciąża
– Menstruacja
– dzieci do 3 roku życia
– ciężkie choroby psychiczne

*** Proszę pamiętaj, że badania wykonywanie w naszym gabinecie nie zastępują  diagnozy lekarskiej i standardowych badań lekarskich

150 zł

Kontrola biorezonansowa

60 minut seansu

250 zł

Biorezonans

90 minut seansu

300 zł

Biorezonans + 30 min seansu na fotelu plazmowym

120 minut seansu