4 rzeczy, które musisz wiedzieć o uzdrawianiu energetycznym

1. Przychodzenie z Przestrzeni Serca

Jest tak ważne, abyśmy jako praktycy uzdrawiania oczyszczali nasze własne Serce i byli w stanie działać autentycznie z tej przestrzeni.

Nasze Serce promieniuje czystą częstotliwością, która może wpływać nie tylko na naszą biologię, ale także na biologię naszych klientów. Utrzymywanie intencji, aby działać z przestrzeni Serca, pozwala klientom powrócić do stanu równowagi, który sprzyja zdrowiu.

2. Modlitwa

Modlitwa jest pięknym sposobem na nawiązanie kontaktu z uniwersalną inteligencją. Pozwala nam oderwać się od naszych własnych myśli, emocji i przekonań, przechodząc do źródła mądrości. Poprzez modlitwę otwieramy się na wsparcie i przewodnictwo, co pozwala nam działać z większą mądrością i skutecznością.

 

3. Oczekiwania

Trzymanie oczekiwań co do wyników pracy z klientami wpływa na naszą częstotliwość energetyczną. Jeśli podchodzimy do sesji z wąskim zakresem oczekiwań, ograniczamy przepływ energii. Zamiast tego, warto pytać: „Co jeszcze jest możliwe?”. Zdolność otwarcia się na szerokie spektrum możliwości stwarza warunki dla pojawienia się magicznych rozwiązań.

4. Trzymanie przestrzeni

Przychodząc z przestrzeni Serca, w modlitwie i bez oczekiwań, tworzymy neutralne środowisko dla naszych klientów. W takiej przestrzeni energia Źródła przenika przez nas i dotyka klientów w magiczny sposób, otwierając drogę do uzdrawiającej mocy.

Czytaj inne wpisy

Dowiedz się, czy jesteś emocjonalnie uwięziony

Dowiedz się, czy jesteś emocjonalnie uwięziony

Dowiedz się, czy jesteś emocjonalnie uwięziony?Wszyscy w swoim życiu przechodzimy przez trudne okresy; niektóre z tych doświadczeń zostawiają emocjonalne ślady. Traumatyczne zdarzenia, mogą nas uczuciowo sparaliżować i uniemożliwić nawiązanie głębokich emocjonalnych...

czytaj dalej