Konsultacja u dietetyka

Joanna Bałys – Wawro absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dietetyk z pasją do ziół i natury.

Liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny naturalnej pokazały mi moją drogę. Kiedy ktoś mnie pyta czym zajmuje się na codzień mówię, że łączeniem kropek. Bo jak inaczej nazwać to zajęcie, kiedy przychodzi osoba z plikiem dokumentów, badań, diet, ale nadal z mnóstwem dolegliwości, bo żaden specjalista od określonego kawałka ciała nie potrafił jej pomóc?

Nie obiecuje, że ja zawsze pomogę, ale wyjaśnię podstawy, zasady i pokieruję. Wiedz jednak, że nie rozpiszę Ci jadłospisu z kaloriami – za to, nauczę Cię jedzenia intuicyjnego. Nie wyślę Cię na siłownię czy fitness 5x w tygodniu – ale, na pewno zalecę spacery po lesie. Nie dostaniesz też ode mnie jednej magic pill (magicznej pigułki) na wszelkie dolegliwości, bo taka po prostu nie istnieje. Twoje życie to Twoja odpowiedzialność, Twoje decyzje i Tobie ma zależeć na tym aby iść w stronę zdrowia. Ja daję Ci wędkę – Ty łowisz.

Mile widziane badania na konsultacje:

  • Morfologia (z rozmazem ręcznym)
  • Ogólna analiza moczu
  • ALAT, ASPAT, GGTP
  • Lipidogram
  • IgE całkowite

DLA KOGO: Dietetyka bez ograniczeń wiekowych: kobiety karmiące, planujące ciąże, w trakcie ciąży, dzieci, niemowlęta, dzieci z problemami odżywiania, jedzące nieadekwatnie do wieku, maleństwa, dzieci przedszkolne i szkolne, nastolatki, osoby dorosłe, kobiety w menopauzie, mężczyźni.

Z JAKIMI PROBLEMAMI: zaburzenia odporności, otyłość, nadwaga, niedowaga, choroby metaboliczne (nadciśnienie, cukrzyca, wieńcówka, niewydolności, problemy kardiologiczne, miażdżyca), autoimmunologia (Hashimoto, RZS, toczeń, SM ) i inne, onkologia wsparcie dietą, przewlekłe zmęczenie, zaburzenia nastroju, problemy ze snem

+48 533 339 691

ul. Kościelniaka 26a

41-409 Mysłowice

Locannia jako punkt konsultacyjny nie diagnozuje schorzeń, nie przepisuje leków ani nie ingeruje w leczenie osoby pod opieką lekarza specjalisty. Informacje o terapiach alternatywnych mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie należy stosować ich pod żadnym pozorem do diagnozowania siebie lub osób trzecich. Locannia nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe zastosowanie informacji ze strony przez użytkownika. W ŻADNYM PRZYPADKU informacje na tej stronie nie zastępują opinii lekarza specjalisty. Jeżeli czujesz pogorszenie stanu zdrowia psychicznego i/lub fizycznego, skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem pierwszego kontaktu, w sytuacji zagrożenia uzyskaj profesjonalną pomoc medyczną i/lub terapeutyczną.