Kod emocji w relacjach dla dwóch osób jednocześnie

Uwolnij swoje emocje w relacji z partnerem, dzieckiem, rodzicem, przyjacielem.

Dr. Bradley Nelson twierdzi, że emocje są energetycznymi wibracjami zakodowanymi w ciele, które mają wpływ na relacje międzyludzkie.

  • Każda emocja ma swój unikalny kod energetyczny, który może być przenoszony między ludźmi poprzez interakcje.
  • Negatywne emocje zakodowane w ciele mogą prowadzić do konfliktów i trudności w relacjach.
  • Uwalnianie tych kodów emocji poprzez metody takie jak Emocjonalna Wolność Techniki (EFT) może pomóc w poprawie jakości relacji.
  • Praca nad uzdrawianiem własnych emocji może prowadzić do bardziej harmonijnych i satysfakcjonujących relacji międzyludzkich.

+48 533 339 691

ul. Kościelniaka 26a

41-409 Mysłowice

Locannia jako punkt konsultacyjny nie diagnozuje schorzeń, nie przepisuje leków ani nie ingeruje w leczenie osoby pod opieką lekarza specjalisty. Informacje o terapiach alternatywnych mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie należy stosować ich pod żadnym pozorem do diagnozowania siebie lub osób trzecich. Locannia nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe zastosowanie informacji ze strony przez użytkownika. W ŻADNYM PRZYPADKU informacje na tej stronie nie zastępują opinii lekarza specjalisty. Jeżeli czujesz pogorszenie stanu zdrowia psychicznego i/lub fizycznego, skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem pierwszego kontaktu, w sytuacji zagrożenia uzyskaj profesjonalną pomoc medyczną i/lub terapeutyczną.